Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy rozwój firm w różnych obszarach ich działalności.
Sonelli Group Cluster to interdyscyplinarny klaster posiadający wielojęzyczny zespół specjalistów, którzy świadczą usługi fachowego doradztwa i kompleksowej obsługi przedsiębiorstw w celu zwiększenia ich sprzedaży.
Sonelli Group Cluster ma bogate doświadczenie w realizacji projektów z zakresu strategii, szkoleń, dotacji unijnych, rozwiązań IT, zarządzania personelem, PR i marketingu, sprzedaży oraz nieruchomości.

Kampania promocyjna

Przygotowujemy kampanie promocyjne zarówno w formie tradycyjnej jak i w internecie. Odpowiednio skonstruowana kampania przynosi szereg korzyści:

  •     wzrost sprzedaży
  •     wzrost świadomości marki
  •     zmiana percepcji marki, produktu Twojej Firmy.


Wykorzystujemy także elementy marketingu szeptanego. Są to działania marketingowe mające za zadanie dotarcie z informacją marketingową do odbiorcy za pośrednictwem bezpośredniego "spontanicznego" przekazu. Jego efektem są niezależne, dobrowolne i spontaniczne rozmowy na temat produktu bądź usługi. Naszą rolą jest stymulowanie konsumentów do rozmowy i wymiany opinii oraz udostępnianie narzędzi służących do przekazywania informacji i budowy sieci społecznościowych wokół produktów/usług (np. blogi, fora, strony firmy na portalach społecznościowych).

Synergiczność działań w tworzonej przez nas grupie sprawia, że możemy naszym klientom dostarczać kompleksowych rozwiązań najwyższej jakości.