Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy rozwój firm w różnych obszarach ich działalności.
Sonelli Group Cluster to interdyscyplinarny klaster posiadający wielojęzyczny zespół specjalistów, którzy świadczą usługi fachowego doradztwa i kompleksowej obsługi przedsiębiorstw w celu zwiększenia ich sprzedaży.
Sonelli Group Cluster ma bogate doświadczenie w realizacji projektów z zakresu strategii, szkoleń, dotacji unijnych, rozwiązań IT, zarządzania personelem, PR i marketingu, sprzedaży oraz nieruchomości.

Materiały promocyjne

Odpowiednio dobrane materiały reklamowe takie jak wizytówki, papier firmowy, ulotki, katalogi są ważnym elementem budowania „charakteru” firmy i jej produktów i usług wśród klientów. Dla współczesnego konsumenta ważne jest storytelling, czyli snucie opowieści na temat produktu i firmy. Wybór danego produktu spośród wielu innych zbliżonych cenowo i jakościowo rozwiązań opiera się już nie tylko na konkurencyjności cenowej i jakościowej, ale musi odpowiadać budowanemu wizerunkowi własnej osoby.

Obecnie przedmiotem marketingu staje się także sama organizacja. Należy więc definiować i uzewnętrzniać zalety, dzięki którym organizacja stanie się jedyną w swoim rodzaju.

Współczesne reklamy nie mogą ograniczać się jedynie do prezentacji szeregu zalet prezentowanych produktów. Coraz częściej opowiadają historię, skupiają się na potrzebach i marzeniach. Decyzje konsumenckie są coraz bardziej emocjonalne a mniej racjonalne. Wprowadzenie do materiałów reklamowych elementów narracji i kreacji świata konsumenta staje się coraz bardziej popularne i skuteczne. Wizualne materiały związane z produktem lub usługą powinny wzbudzać w odbiorcy pozytywne emocje i być zgodne z jego wizerunkiem własnej osoby.

Przygotujemy dla Państwa firmy materiały promocyjne odzwierciedlające charakter firmy oraz skutecznie informujące Państwa klientów o korzyściach wynikających ze współpracy:

wizytówki

papier firmowy

ulotki

Synergiczność działań w tworzonej przez nas grupie sprawia, że możemy naszym klientom dostarczać kompleksowych rozwiązań najwyższej jakości.