Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy rozwój firm w różnych obszarach ich działalności.
Sonelli Group Cluster to interdyscyplinarny klaster posiadający wielojęzyczny zespół specjalistów, którzy świadczą usługi fachowego doradztwa i kompleksowej obsługi przedsiębiorstw w celu zwiększenia ich sprzedaży.
Sonelli Group Cluster ma bogate doświadczenie w realizacji projektów z zakresu strategii, szkoleń, dotacji unijnych, rozwiązań IT, zarządzania personelem, PR i marketingu, sprzedaży oraz nieruchomości.

Pozycjonowanie stron WWW

Obecność na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google jest najlepszą forma promocji w Internecie. Wykorzystanie potencjału reklamy internetowej zwiększa ilość odwiedzin Państwa strony www oraz wpływa na pozyskiwanie nowych klientów.

Najważniejsze cechy oferty:

  • elastyczność i reagowanie na potrzeby klienta
  • dzięki raportom pozycjonowania możliwe jest śledzenie pozycji strony w wyszukiwarce Google
  • wysoka skuteczność

Korzyści płynące z pozycjonowania strony

 


Dotarcie do dużej liczby potencjalnych klientów
Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google pod słowami kluczowymi odpowiadającymi Państwa działalności sprawi, że na stronę będą odwiedzać osoby zainteresowane oferowanymi przez Państwa produktami i usługami

Wzrost sprzedaży towarów i usług

Ciekawa prezentacja Państwa oferty na stronie WWW zainteresuje klientów poszukujących w Internecie informacji o produktach i usługach. Dotarcie do dużej liczby potencjalnych klientów wpłynie na wzrost liczby zamówień.


Przewaga nad konkurencyjnymi firmami
Dzięki wysokiej pozycji wśród wyników dużej liczbie odwiedzin na stronie WWW wzrasta rozpoznawalność marki i strategiczna przewaga nad konkurentami, których strony internetowe znajdują się na dalszych pozycjach i są rzadko odwiedzane przez potencjalnych klientów.

Synergiczność działań w tworzonej przez nas grupie sprawia, że możemy naszym klientom dostarczać kompleksowych rozwiązań najwyższej jakości.