Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy rozwój firm w różnych obszarach ich działalności.
Sonelli Group Cluster to interdyscyplinarny klaster posiadający wielojęzyczny zespół specjalistów, którzy świadczą usługi fachowego doradztwa i kompleksowej obsługi przedsiębiorstw w celu zwiększenia ich sprzedaży.
Sonelli Group Cluster ma bogate doświadczenie w realizacji projektów z zakresu strategii, szkoleń, dotacji unijnych, rozwiązań IT, zarządzania personelem, PR i marketingu, sprzedaży oraz nieruchomości.

Reklama w portalach internetowych

 

Nasza firma świadczy szeroki zakres usług związanych z reklamą w internecie. Najpopularniejsze formy reklamy internetowej:


Google AdWords 
AdWords to system reklamowy Google pozwalający na wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących. Reklama może wyświetlać się po wpisaniu w wyszukiwarkę wybranych słów kluczowych odpowiadających profilowi działalności Państwa Firmy lub na wybranych witrynach internetowych.

Link sponsorowany
Innym popularnym sposobem reklamy w internecie mogą być linki sponsorowane. Link sponsorowany  jest wyświetlany nad  wynikami wyszukiwania oraz po jednej ze stron ( najczęściej po prawej - maksymalnie 8 pozycji). Linki sponsorowane są wywoływane po frazach kluczowych w odpowiednim kontekście, wpisywanych do wyszukiwarki, co zwiększa ich skuteczność i dopasowanie przekazu do odbiorcy.

Baner
Baner to najstarsza i nadal popularna forma reklamy w Internecie. Ma formę wydłużonego prostokąta, umieszczany jest w górnej części serwisu internetowego. Kliknięcie powoduje automatyczne przejście do strony Państwa firmy. Następcami tradycyjnego banera są inne formy reklamy wyświetlanej na stronach internetowych, np:  megabaner, superbaner: box śródtekstowy (rectangle), buton, expanding ad, pop-up.

Reklama na mapie
Reklama na mapie to powiązane teksty lub linki zewnętrzne wskazujące na lokalizację firmy występujące na mapie elektronicznej, takiej jak Google Maps.

Newsletter
Reklama przesyłana pocztą elektroniczną jest bardzo popularnym typem reklamy internetowej. Użytkownicy świadomie dokonują subskrypcji newsletterów zawierających informacje na interesujące ich tematy.

Strony firmowe na portalach społecznościowych
Strona firmy umożliwia kontakt z klientami, poznawanie ich potrzeb i opinii, informowanie o promocjach lub nowych produktach.

Synergiczność działań w tworzonej przez nas grupie sprawia, że możemy naszym klientom dostarczać kompleksowych rozwiązań najwyższej jakości.