Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy rozwój firm w różnych obszarach ich działalności.
Sonelli Group Cluster to interdyscyplinarny klaster posiadający wielojęzyczny zespół specjalistów, którzy świadczą usługi fachowego doradztwa i kompleksowej obsługi przedsiębiorstw w celu zwiększenia ich sprzedaży.
Sonelli Group Cluster ma bogate doświadczenie w realizacji projektów z zakresu strategii, szkoleń, dotacji unijnych, rozwiązań IT, zarządzania personelem, PR i marketingu, sprzedaży oraz nieruchomości.

Telemarketing poszukujący klientów

Innowacyjna komunikacja między firmą a klientem będzie w przyszłości decydowała o przetrwaniu i powodzeniu biznesu, będąc wyróżnikiem liderów. Dostarczamy kompleksowych rozwiązań komunikacyjnych mających na celu umożliwienie perfekcyjnego kontaktu klienta ze swoim odbiorcą na wszystkich możliwych płaszczyznach.


 

Poszukiwanie klienta, nawiązywanie relacji i telesprzedaż to część marketingu obejmująca handel na odległość, zazwyczaj za pomocą telefonu. Od momentu powstania, stopniowo zastępuje ona klasyczne formy sprzedaży bezpośredniej ze względu na dużo większą efektywność kosztową.

Dzięki specyfice pracy konsultanta telefonicznego, jest on w stanie dotrzeć do dużej ilości klientów w krótkim okresie czasu przy zachowaniu wysokiego standardu obsługi.

 Dzięki zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania do zarządzania kontaktem z klientem (CRM) możliwe jest zbieranie kluczowych informacji o każdym rozmówcy i wykorzystanie ich w dalszych procesach – np. upselling czy cross-selling.  

Synergiczność działań w tworzonej przez nas grupie sprawia, że możemy naszym klientom dostarczać kompleksowych rozwiązań najwyższej jakości.